Kurumsal

Pitos Üretiminde Otomasyon Dönemi

Pitos Üretiminde  Otomasyon Dönemi

Pitos Üretiminde Otomasyon Dönemi

1991 yılında Türkiye’nin ilk hazır sandviç üreten şirketi olarak kurulan ve sandviçi farklı bir boyuta taşıyan Fresco sektörüne öncülük etmeye devam ediyor.  2015 yılında aldığı stratejik bir kararla;  Pitos’u  ulusal bazda en geniş kitlelere ulaştırmak adına otomasyon üretim tekniği içeren yeni üretim tesisini faaliyete geçirdi.

Yeni üretim tesisinde geleneksel üretim tarzından farklı olarak teknolojik imkanların daha çok kullanılması ile birlikte sektörde bir ilk yine Fresco tarafından gerçekleştirilerek öncü olmanın farkı ortaya koyulmuştur. 

Otomasyon üretim sistemi ile Pitos üretim kapasitesini artıran Fresco aynı zamanda kalitesinde bir standart yakalayarak bu standardı garantilemeyi hedefliyor.

Fresco’nun otomasyon üretime geçmesinde “Yasalar ve ahlaki kurallara uygun davranarak, tüketici haklarını gözeterek, kaliteli ve yeni lezzetler üretme” vaadi de etkili olmuştur.  

Haber Galerisi

Diğer Haberler

Orda Bir Okul Var Uzakta!!!
16 EYL

Kimi futbolcu,kimi öğretmen,kimi doktor,kimi hemşire olmak isteyen mini mini yürekler.  Bu çocuklar, bizim çocuklarımız anadolu toprağının güzel çocukları n...

Müşteri Memnuniyeti 2017 Sonuçları eklendi
02 HAZ

Müşteri Memnuniyeti 2017 Sonuçları eklendi

Şirketimizin 25. Kuruluş Yıldönümü İş Ortaklarımız...
14 MAR

Şirketimizin 25.Kuruluş Yıdönümü Çalışanlarımız Ve İş Ortaklarımızla Birlikte Kutladık. Söz Verdiğimiz Gibi Ağrı Diyadin İlçesine Yaptırdığımız İlköğretim Oku...